O nás

Název společnosti:

ABEVA Consulting, s.r.o. 
zapsaná v obchodním rejstříku C 119218 vedená u Městského soudu v Praze  IČ: 276 17 297

Jednatel: Lenka Benešová

Sídlo: Vlkova 841/46, 130 00, Praha 3 - Žižkov
Zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 119218
IČ: 27617297

Registrace investičního zprostředkovatele: udělena Českou národní bankou 15. Března 2013 (klikněte pro bližší informace na stránkách ČNB)

Na základě osvědčení České národní banky je společnost ABEVA Consulting, s.r.o. zapsána v registru

pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných událostí jako Podřízený pojišťovací zprostředkovatelOSVĚDČENÍ 


Bližší informace o poskytovaných službách


ABEVA Consulting, s.r.o. je investičním zprostředkovatelem registrovaným u České národní banky (ČNB) dle zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Na základě toho jsme oprávněni poskytovat následující investiční služby:

  • Investiční poradenství týkající se investičních nástrojů
  • Přijímání a předávání pokynů týkajících se investičních nástrojů.


Svým současným i potenciálním klientům nabízíme široké spektrum podílových fondů  renomovaných investičních společností, včetně HSBC, Pioneer, JP Morgan nebo Credit Suisse. Dále zajišťujeme investice do komoditních fondů, nemovitostních fondů, fondů kvalifikovaných investorů, korporátních dluhopisů a do drahých kovů  (zlato, stříbro). 


V neposlední řadě nabízíme poradenství a realizaci všech druhů pojištění a hypoték prostřednictvím předních českých bankovních ústavů a stavebních spořitelen.

  • Zprostředkování hypotečních úvěrů a jejich refinancování 
  • Pojištění přesně podle potřeb klienta, srovnání cen u různých pojišťoven, včetně optimalizace těchto pojištění, zajištění nejvýhodnějších cen pojistek v poměru kvalita - cena


Jak si pořídit vysněné bydlení s tou nejlepší možnou hypotékou ? 

S námi ! 

Pokud si neověříte všechny možnosti trhu, což Vám jistě zabere spoustu času, který byste mohli věnovat své profesi, rodině, koníčkům či přátelům, můžete uzavřít drahý hypoteční úvěr, a můžete se připravit o velkou část svých finančních prostředků. S námi ušetříte svůj drahocenný čas a při řešení Vašich finančních otázek již nikdy nebudete sami. Přenechejte nám mravenčí práci při hledání odpovědí na Vaše dotazy a Vy si ponechejte právo posledního ANO či NE.

V životě je potřeba věřit v to lepší a být připraven na to méně příjemné. A právě proto jsme zde my, abychom Vám pomohli připravit na nástrahy, které nám život sám klade.

Poskytujeme následující druhy pojištění: 

 1. podnikatelská rizika
 2. odpovědnost za škodu
 3. majetek
 4. motorová vozidla
 5. úrazy
 6. živelné pohromy
 7. úmrtí (tzv. životní pojistky)
 8. invaliditu
 9. ztrátu výdělku ve stáří či během nemoci
 10. výdaje na nutnou zdravotní péči

V případě investičního poradenství poskytujeme služby šité na míru Vašim investičním potřebám. Vytvoříme osobní investiční strategii odpovídající Vašim požadavkům a potřebám (konzervativní, dynamickou, případně krátkodobou, dlouhodobou atd.). 

V případě zájmu také vyhodnotíme Vaše dosavadní investiční portfolio a připravíme Vám analýzu a návrhy změn v jeho složení, pokud to bude situace vyžadovat.


Chcete vědět více?