Jak na hypotéku

Jednoduché porovnání hypoték není tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Bankovní domy nabízejí výši úrokových sazeb od, ale to neznamená, že tato platí pro všechny bez rozdílu. Pokud chcete mít jistotu dobré úrokové sazby, musíte shromáždit a porovnat nabídky min. 4 bankovních institucí. Pro běžného člověka je to práce na týden, my jsme schopni po poskytnutí základních informací o Vás vyhodnotit hypoteční produkty téměř okamžitě.

Refinancování hypotéky je stejný proces, či velmi podobný uzavření hypotéky nové. Pokud Vám tedy končí platnost úrokové sazby, nečekejte na to, až Vám banka nabídne svou výhodnou úrokovou sazbu na nové období. Provedeme pro Vás opět průzkum a doporučíme tu nejvýhodnější alternativu, samozřejmostí je pro nás zajištění veškerého servisu ohledně dodání požadovaných dokumentů. Zjistíte, že jsme schopní Vám zajistit výhodnější úrokovou sazbu, než tu, která Vám byla nabídnuta v prvním kole vaší bankou.

Pokud kupujete nemovitost z developerského projektu, není nutné brát partnerskou banku developera, je lepší si nechat vypracovat i nabídku od naší společnosti a rozhodnout se až podle skutečného stavu nabídek.


Jaké doklady potřebujete
pro zpracování a vyřízení hypotéky


DOLOŽENÍ ČISTÝCH PŘÍJMŮ

  • Zaměstnanci si nechají potvrdit příjmy na formuláři banky, kde si budou brát hypotéku, ve mzdové účtárně

  • Podnikatelé si k žádosti o hypotéku musí připravit daňová přiznání za 1-2 roky

  • Kopie všech pojistných, leasingových a úvěrových smluv


DOKLADY KE KUPOVANÉ NEMOVITOSTI

  • Kupní smlouva nebo smlouva o smlouvě budoucí kupní

  • Výpis z listu vlastnictví a snímek z katastrální mapy (zajistíme pro vás)

  • Nabývací titul k nemovitosti od prodávajícího


Odhad nemovitosti

Kupní cena nemovitosti se většinou nerovná ceně odhadní, s čímž je potřeba počítat. Ke každé hypotéce je potřeba doložit odhad nemovitosti. Každá banka má jiná pravidla pro zvolení odhadce, některá dá seznam odhadců a Vy si ho můžete zvolit, jiná požaduje zajištění přístup k nemovitosti a odhadce je vybrán náhodně bankou. O toto se nemusíte starat ve chvíli, kdy budete s námi spolupracovat, vše potřebné vyřídíme za Vás. 


Rádi byste věděli více?  Registrujte se  a my se Vám obratem ozveme zpět.