Hypotéky

Jak si pořídit vysněné bydlení s tou nejlepší možnou hypotékou?

Pokud si neověříte všechny možnosti trhu, což Vám jistě zabere spoustu času, který byste mohli věnovat své profesi, rodině, koníčkům či přátelům, můžete uzavřít drahý hypoteční úvěr, a můžete se připravit o velkou část svých finančních prostředků. S námi ušetříte svůj drahocenný čas a při řešení Vašich finančních otázek již nikdy nebudete sami. Přenechejte nám mravenčí práci při hledání odpovědí na vaše dotazy a Vy si ponechejte právo posledního ANO či NE.

Jelikož více než 85% prodejů nemovitostí je financováno pomocí úvěrů, chceme Vám při koupi nemovitosti nabídnout i servis v tomto směru. Již ve chvíli uzavření rezervační smlouvy je dobré rychle a jistě vědět, jestli bude zájemci úvěr poskytnut a za jakých podmínek. Zavolejte nám a my Vás poskytneme všechny potřebné informace. 

Nároky bank na klienta jsou různé a my prověříme pro Vás tu nejschůdnější a nejlevnější variantu, kterou Vám i nabídneme. Při jednom odmítnutí banky není třeba ztrácet naději na vlastní bydlení, jsme připraveni pro Vás oslovit více bankovních ústavů a až v případě neúspěchu u více než 5 bankovních subjektů můžeme zhodnotit situaci tak, že bankovní úvěr nelze získat. Pevně věříme, že se tak nestane u Vás a víme, že se tato situace nestává často. 

Přinášíme klientovi přidanou hodnotu v podobě poradenství, která v sobě zahrnuje rozvíjení obchodních vztahů s bankami, aktualizaci úvěrových kalkulátorů a úrokových sazeb a v neposlední řadě také metodiky bankovních ústavů pro získání požadovaného úvěru. Kvalita našeho hypotéčního servisu je ze strany klientů o koupi nemovitosti hodnocena velmi dobře a je jedním z důvodů, které vedou k doporučení nových zákazníků našimi spokojenými klienty.

Našim cílem je spokojený zákazník, který s námi bude chtít setrvat v dlouhodobé spolupráci a bude se na nás obracet i nadále s potřebami ve svých finančních záležitostech.


Jak vybrat tu nejlepší hypotéku

 • Poskytneme veškeré dostupné informace o možnostech sjednání nejvýhodnější hypotéky

(americká hypotéka, hypotéka bez doložení příjmů, hypotéka na družstevní byt, refinancování hypotéky)

 • Osobní setkání při zadání požadavků a následná aktivní komunikace s klientem

 • Úspora Vašich finančních prostředků – vždy máme aktuální úrokové sazby hypoték, výši poplatků spjatých s vyřízením žádosti o úvěr u jednotlivých bankovních domů

 • Pro klienty, kteří nakupují nemovitost prostřednictvím partnerských realitních kanceláří, poskytujeme naše služby zcela zdarma

 • Zajistíme odhad Vaší nemovitosti

 • Uspoříme Váš čas


Jak probíhá proces získání hypotečního úvěru

 • Zhodnotíme finanční možnosti klienta na osobní schůzce

 • Připravíme kupní smlouvy (či budoucí kupní smlouvy) – doladěné na požadavky konkrétní banky

 • Po předložení nabídek provedeme konečný výběr financující banky

 • Připravíme podklady pro získání hypotečního úvěru – klient předloží dokumenty ke své identifikaci, bonitě a podepíše již připravenou žádost o úvěr. My jako Váš finanční poradce pro vás zajistíme vypracovaní požadovaného odhadu a shromáždíme požadované dokumenty pro banku. Poté přichází schválení hypotečního úvěru a podpis úvěrové smlouvy ze strany klienta (tento proces trvá do 5 pracovních dnů od podání kompletní složky do banky)

Nejrozšířenějším úvěrovým produktem současnosti je hypotéka, nebo-li hypoteční úvěr pro nákup, výstavbu nebo rekonstrukci nemovitosti. Ve zkratce a jednoduše můžeme udělat shrnutí, že hypotéka je vlastně úvěr zajištěný nemovitostí.


Něco málo o hypotékách

Hypoteční úvěr (neboli hypotéka) je úvěr určený fyzickým i právnickým osobám. Vždy musí být zajištěný zástavním právem k nemovitosti na území ČR. Obvykle se jako zástava využívá financovaná nemovitost, ale není to podmínkou, ručit lze i objektem jiným.

 • Nestoprocetní hypotéky (výše hypotečního úvěru nepřesahuje 85% odhadní ceny nemovitosti)

 • Stoprocentní hypotéky (výše hypotečního úvěru je 86%-100% odhadní ceny nemovitosti) –tyto jsou poskytovány všeobecně s vyšší úrokovou sazbou

 • Splatnost hypoték se pohybuje od 5 do 30 let

 • Hypoteční úvěr musí být zajištěn zástavním právem k nemovitosti

 • Hypotéka je obvykle poskytována za výhodnějších podmínek oproti např. neúčelovému úvěru

Více informací Vám rádi poskytneme na osobní schůzce, neváhejte nás kontaktovat .